BAŞKANIMIZ FELAT AYGÖREN’İN GİRİŞİMLERİ SONUCU ARAÇ FİLOMUZ GENİŞLİYOR

BAŞKANIMIZ FELAT AYGÖREN’İN GİRİŞİMLERİ SONUCU ARAÇ FİLOMUZ GENİŞLİYOR. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TARAFINDAN BELEDİYEMİZE VAKUMLU YOL SÜPÜRME ARACI HİBE EDİLDİ.

Belediye olarak daha hızlı ve sağlıklı hizmet verebilmek adına Başkanımızın yoğun çalışmaları ve girişimleri sonucu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen 7 m3 kapasiteli Vakumlu Yol Süpürme Aracı ile araç filomuz genişliyor.

Başkan AYGÖREN, Büyükşehir Yasası ile genişleyen hizmet ağıyla beraber merkez ve merkeze bağlı mahallelerimize eşit ölçüde hizmet vermek için Belediyemiz araç filosunun güçlendirilmeye devam edileceğini söyledi.  Şu an ülkemiz genelinde yaşanan salgın hastalık nedeniyle almamız gereken en önemli tedbirin temizlik ve hijyen olduğunu, bu kapsamda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın Belediyemize hibe etmiş olduğu Vakumlu yol Süpürme Aracı ile inşallah caddelerimiz ve sokaklarımızın daha temiz olacağını ifade etti.

Başkan AYGÖREN; “Desteklerinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a şahsım ve hemşerilerim adına teşekkür ediyorum”, diyerek sözlerini tamamladı.